CAL 8000, numuneleri kullanıcılar tarafından önceden tanımlanabilir “Yinele”,
“Yeniden çalıştır” ve “Refleks” kriterleriyle otomatik olarak dağıtabilir.
Boşaltma alanı bir seferde 200’e kadar numune tüpünü alabilir. Kullanıcılar buradan daha fazla analiz gerektiren numune tüplerini seçebilir.
Mindray, periferik yayma ve boyama kalitesinden ve SC-120’nin güvenilir performansından emin olmak için orijinal slaytları sağlar.
Mindray, yüksek kalitede boyama sağlamak için tampon sıvıyla birlikte orijinal boyaları sağlar.
Reaktif rezervuar tankı yaklaşık 50 kan sayımı için gereken reaktifleri depolayabildiği için, kullanıcılar reaktifleri değiştirirken CAL 8000’de her bir BC-6800 ünitesinin kesintisiz çalışması sağlanır.
Pnömatik üniteyle birlikte tüm reaktiflere ilgili BC-6800 veya SC-120’in altındaki platformda rahatlıkla ulaşılabilir. Bu şekilde, reaktifler ve pnömatik ünite kolay reaktif değişimine izin vererek etkin bir şekilde kullanılabilirler.

Yükleme alanı bir seferde 200’e kadar numune tüpünü alabilir. STAT konumu, daha hızlı kan sayımı için bir seçenek sağlar. CAL 8000’in tamamı tek bir düğmeyle başlatılabilir.

Özel tüp rakları “QC” (Kalite Kontrol), “Slayt oluşturma ve yalnızca boyama” ve “yalnızca RET testi” gibi belirli kullanımları farklılaştırmak için farklı barkodlardan yararlanabilir. Özel tüp rakları, bu belirli işlevleri en basit yolla gerçekleştirmek için tüpleri taşıyabilir.
Dokunmatik ekran CAL 8000’in “beynidir”. Her bir BC-6800 ünitesi arasında işyükü dağıtımını optimize eder ve hangi numunenin periferik yayma ve boyama gerektirdiğine karar verir. Reaktif hacmi dengesiyle birlikte CAL 8000’e kurulu her bir BC-6800 veya SC-120’nin durumunu gösterir. Bu kullanımı kolay yazılım, kullanıcılara herhangi bir zamanda CAL 8000 ile ilgili gerekli tüm bilgileri verir.
Sonuç olarak, kullanıcılar CAL 8000’i kullanırken daha az zaman harcarlar ve çalışma planlarını daha iyi düzenleyebilirler.

CAL 8000
Tarih

26 Aralık 2018

Kategori

Mindray