Vesta Medikal’e Hoşgeldiniz

20 yılı aşkın sektörel tecrübe ve birikimiyle 2006 yılında kurumsal kimliğini kazanan Vesta Medikal, donanımlı profesyonel ekibi ile kurulduğu günden itibaren diagnostik medikal sektöründe hizmet veriyor.

I-sens, Mindray, Biomerieux, Biosynex, Ortho Clinical Diagnostics, Abbott, BD, Greiner, Agappe gibi dünyaca ünlü firmaların bayiliklerini yürüten Vesta Medikal, 2018 yılında kendi markası olan VESRapido Kaset Testlerini piyasaya sürdü.

Hizmet ağını Kan Gazları, Kan grupları, Kaset Testler, Laboratuar Kurulumu, Laboratuar Sarf Malzemeleri tedariki ve satış sonrası teknik desteği kapsayacak şekilde genişleten firma, orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede medikal sektöründe tanınmış ve güçlü bir yer elde etmiştir.

Profesyonel ekibiyle her daim kaliteli hizmet, hızlı teknik destek ve lojistik ağı ile zamanında teslimat ve uygun fiyat anlayışını benimseyen Vesta Medikal, yurt içi ve yurtdışı pazarında öncellikle tercih edilen firmalar arasında ilk sıradadır. Özellikle ihracatta pazarda büyük bir paya sahiptir.

‘’Her şeyin başı sağlık’’ sloganıyla çıktığı bu yolda, “Başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir“ prensibiyle çalışan Vesta Medikal gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederek sizlere, bugün ve gelecekte de hizmet vermeye devam edecektir.

SERTİFİKALARIMIZ

“Herşeyin Başı Sağlık”

“Her şeyin Başı Sağlık” sözünden yola çıkarak kurmuş olduğumuz firmamızda; önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti, çözüm odaklı çalışma, kısa ve etkili biçimde istenilen her malzemeyi ve teknik desteği anında sağlayabilmek olmuştur.